Дизайнери, що працюють з житловими інтер’єрами, стверджують, що більшість їх клієнтів бояться яскравих відтінків і незвичайних колірних поєднань. Вибір роблять на користь нетлінної класики: нейтральних бежевих, коричневих, сірих і білих тонів. Таку боязнь пояснити просто: активний відтінок може виявитися психологічно некомфортних, не прижитися в інтер’єрі і муляти очі, а ремонт хочеться зробити один раз і надовго. Ми пропонуємо відкинути страхи і подивитися, на що здатний колір в інтер’єрі. 3 незвичайних поєднання кольорів, які вам сподобаються.
На перший погляд можуть здатися занадто холодною парочкою. Щоб уникнути «переохолодження», зупиніть вибір на теплих відтінках, наприклад: кварцовому і берлінської блакиті.
Прохолодні сині і сірі тони теж добре уживаються разом. Темно-сірий відтінок зробить синій колір «багатшими» і глибше.
«Охолоджуючий» ефект дійсно присутній, тому ця колірна схема більше підходить для приміщень з вікнами, що виходять на світлу сторону.
Якщо ви не готові дати синьому кольору розвернутися в інтер’єрі, можна ввести його дозовано в якості інтер’єрних акцентів: меблів, текстилю та декору. Навіть якщо синього кольору в просторі зовсім небагато, в тандемі з сірими тонами він завжди «працює» як точка тяжіння погляду. При цьому відтінок синього не обов’язково повинен бути яскравим, можна зупинитися на світлих і / або приглушених тонах.
Найпростіше зібрати колірну схему, використовуючи тільки один відтінок синього і відразу кілька сірих. Можна розбавити палітру білим кольором і світлою деревиною. Це універсальне поєднання підходить до будь-якого стилю інтер’єру.
Дуже сміливе і дуже ефектне поєднання. Цей колірний сценарій викликає природні асоціації. Варіації можуть бути різні, в залежності від підбору відтінків: морська вода + коралові рифи або сутінкове осіннє небо + багряне листя.
Комбінацію можна доповнити мідними акцентами і розбавити білим кольором.
Колірна схема відмінно приживеться в розслаблених еклектичних інтер’єрах, доречна в стилях бохо, поп-арт, кітч, модерн, але їй може бути комфортно і на грунті неокласики.
Якщо вибрати мандариново-червоний відтінок, поєднання вийде одночасно збалансоване і екзотичне, подумки відсилає до вирію Середземномор’я.
Електричному аквамариновому можна віддати перевагу бірюзовий або колір морської хвилі. Якщо соковиті колірні контрасти здаються занадто різким рішенням. Придивіться до приглушених відтінків цій колірній парі або використовуйте червоний в якості точкових акцентів.
Один з найбільш страшних відтінків в інтер’єрі – фіолетовий. Здається, він буде перетягувати на себе всю увагу, вимагати складного дизайну, так і якийсь він … фіолетовий. У нашмх інтер’єрах фіолетові тони зустрічаються досить рідко, тим більше в поєднанні з синім. До цієї пари варто придивитися.
Разом ці кольори мають «суперсилу» – змушують будь-яку обстановку виглядати дорого і цікаво. Палітра «працює» в інтер’єрах в стилі неокласика, бароко, бохо і на базі змішання стилів.
Насичені відтінки синього і фіолетового варто з обережністю використовувати в темних малогабаритних приміщеннях. Візуально вони зроблять кімнату ще менше. Така схема доречна, якщо ви хочете домогтися камерного ефекту в просторі або використовуєте її в світлих великих кімнатах з високими стелями. Це поєднання варто спробувати, якщо ви тяжієте до неординарних рішень.
Пастельні тони синього і фіолетового будуть «працювати» на створення повітряного і світлого інтер’єру. Використовуйте як базові тони або як кольорові плями на тлі нейтральних відтінків: білого, сірого, бежевого, коричневого. Палітру можна розбавити мідними, золотими і гірчичним акцентами.
Звертайтесь у будівельну компанію Рембуд. Ми надаємо якісні будівельні та ремонтні послуги.