Телефон

+38(098)-34-81-800

Напишите нам

rembudkievua@gmail.com

Мы открыты

Пн- Сб : 09am - 18.00 pm
10 помилок в плануванні заміського будинку

10 помилок в плануванні заміського будинку

Для того щоб побудований вами будинок був комфортним для проживання, варто звернутися до порад професійних архітекторів. У цій статті ми розповімо, де і як правильно розмістити санвузол, як вибрати розмір коридору, приділимо увагу господарських будівель і холу. 10 помилок в плануванні заміського будинку

Як правильно спроектувати заміський будинок

  1. «Мокрі зони» далеко від комунікацій

Насамперед необхідно продумати, як розмістити «мокрі зони» поруч з комунікаціями. Це дуже важливий момент, оскільки, якщо ви хочете перенести кухню або санвузол далі, ускладнюється монтаж труб каналізації, які треба прокладати під певним кутом. Неправильний монтаж труб в результаті може привести до різного роду аварійних ситуацій.

ванна

  1. Житлові кімнати і кухня, в яких не має природного світла

Дуже важливо, щоб в процесі приготування їжі, читання або занять у людини був доступ до природного світла. Так що облаштувати житлові кімнати без вікон – не найкраща ідея. У правилах з проектування відведено розділ, який вказує норми освітлення. В іншому випадку кімнату можна використовувати виключно під гардероб або господарський блок.

  1. Вихід із санвузлів у вітальню або їдальню

Вкрай нерозумно робити вихід із санвузлів в кімнату, кухню або іншу громадську зону. Для жителів і гостей це буде не зовсім зручно, оскільки переміщатися із зони санвузла непомітно вже не вдасться, не кажучи вже про порушення санітарних норм. Таке планування потрібна тільки для будинку, в якому буде жити людина з обмеженими можливостями.

  1. Один вхід в будинок

Оптимально – зробити 2 входи в будинок. Таким чином, гостей можна зустрічати з парадного входу, а на ділянку виходити через задній хід. Тоді немає необхідності обходити будинок, в погану погоду вам не доведеться бруднити будинок, оскільки, скориставшись другим входом, ви зможете роздягнутися і роззутися в його невеликому коридорі. Якщо у вас є котельня, можна зробити ще один вхід, що веде в неї. Їм будуть користуватися при заміні і обслуговуванні обладнання.

  1. Відсутність зони передпокою

Непрактично облаштовувати хол відразу при вході. Краще для цього вибрати приміщення з великими шафами або вбиральні. Хоча кухня-студія стає все популярнішою, особливо для невеликих приміщень, але через погодні умови, коли часто йде дощ і сніг, це зовсім незручно і принесе вам додатковий клопіт і роботу з прибиранням.

Ремонт квартир під здачу: що потрібно врахувати

  1. Гостьовий санвузол знаходиться далеко від входу

До нас в гості іноді заходять не тільки рідні або друзі. Для того щоб гостям не потрібно було проходити пів дому або підніматися на другий поверх, щоб відвідати ванну і туалет, краще залишити для них місце на першому поверсі. Якщо ж у вас немає можливості розмістити основний санвузол на другому поверсі, то в гостьовій додають ванну або душову кабінку.

  1. Один санвузол в домі

Для великої родини одного санвузла недостатньо, і по можливості бажано обладнати їм кожен поверх. Якщо в будинку живе багато людей, це дозволить заощадити чимало часу на ранкові збори і вечірній туалет, і вам не доведеться нікого квапити.

  1. Жодних комор

Відповідно до вимог, у всіх будинках необхідно розмістити комору. На комору можна виділити до 3-х метрів і використовувати для зберігання продуктів або речей. Основне правило – ізоляція виходу з комори від житлових кімнат, особливо якщо там зберігаються якісь хімікати.

  1. Прохідні житлові кімнати

Для того щоб максимально позбавити себе і гостей комфорту, можна зробити прохідну кімнату. А оскільки ви збираєтеся побудувати затишний будинок, то це категорично небажано. Вам доведеться весь час проходити через кімнату, і що знаходиться в ній людина, буде відчувати себе не комфортно.

Ремонт квартир під здачу

  1. Занадто вузький або довгий коридор

Ширина прохідного коридору повинна становити не менше 120 см. По-перше, це зручно, а по-друге, передбачено нормами пожежної безпеки. Необхідно правильно забезпечити вентиляцію, виходячи з того, який у вас коридор, щоб не було постійних протягів або повної відсутності свіжого повітря.

БК Рембуд допоможе уникнути цих помилок, ми надаємо якісні ремонтні та будівельні послуги!

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Позвоните нам