Телефон

+38(066)-87-86-069

Напишите нам

rembudkievua@gmail.com

Мы открыты

Пн- Сб : 09am - 18.00 pm
Яка шпаклівка краще для стін під фарбування?

Яка шпаклівка краще для стін під фарбування?

Варіантів внутрішнього оздоблення стін існує безліч, і один з найстаріших – фарбування. Однак пофарбовані стіни добре виглядають тільки тоді, коли вони рівні, – ми говоримо не стільки про конструктивну рівність, а й відсутності тріщин і щербин, які необхідно ретельно прошпаклювати перед фарбуванням. Яка шпаклівка краще для стін під фарбування?Про це розповімо в нашій статті.

Основні критерії підбору шпаклювальною суміші – призначення, особливостей звернення, економічність і, звичайно, вартості (враховується не тільки ціна складу, але і його витрата). Тому перед початком робіт потрібно якомога точніше розуміти бажаний результат. А також звертатись до фахівців, які якісно виконають ремонтні послуги.

шпаклювання

Види складів

Умовно шпаклівку для стін під фарбування можна розділити за кількома критеріями:

  • форма – суха (розлучається безпосередньо перед нанесенням), пастообразная (найчастіше в пластиковій тарі);
  • шар – стартова (закриває основні тріщини і нерівності), фінішна (остаточно вирівнює поверхню і готує до фарбування), універсальна;
  • склад – цемент, гіпс, полімери та їх суміші.

Найбільш дешевою вважається чисто цементна суха шпаклівка, дорога – готова універсальна акрилова-латексна або полімерцементна. Однак при покупці потрібно керуватися не тільки ціною.

Чим краще шпаклювати стіни в різних випадках?

При виборі шпаклівки потрібно брати до уваги матеріал стін, а також їх початковий стан. Наприклад, якщо у вас новобудова з передчистовою обробкою, рекомендуємо пройтися з лазерним рівнем-сіткою і визначити кривизну стін – часто робочі нехтують вирівнюванням, і «хвилі» на стінах можуть бути досить серйозні.

Також можлива наявність бульбашок, які згодом можуть зруйнуватися, а в стіні з’явиться звичайна дірка. У таких випадках рекомендується вирівняти стіни, потім нанести шари шпаклівки – стартовою і фінішної. Універсальна тут не підійде, так як її знадобиться багато, а ціна у неї вище.

Якщо у вашому будинку стіни з гіпсокартону, то вибирайте гіпсовий, полімерний або змішаний склад. Матеріал пористий, тому йому необхідно залишити можливість дихати. До речі, тому гіпсокартон не рекомендують використовувати в мокрих зонах, наприклад, у ванній – він насититься вологою, а гіпс просто розмокне. У таких місцях рекомендується використовувати цементну шпаклівку для бази і чисто полімерну (наприклад, акрилову) – для фінішу.

Якщо ви шпаклюється стіни заміського будинку, то візьміть до уваги режим експлуатації. Наприклад, в літньому дачному будинку полімерна шпаклівка може розтріснутися від низької температури. Обов’язково прочитайте рекомендації щодо використання на упаковці.

Яку вибрати фінішну і стартову шпаклівку під фарбування?

Ринок шпаклівок дуже великий. Виробники експериментують зі складами, формою випуску та намагаються поліпшити характеристики – термін служби, стійкість до зовнішніх впливів, фактуру та інші властивості.

Хорошими показниками можуть похвалитися не тільки відомі бренди, але і менш популярні.

шпаклювання

  • Knauf – великий німецький виробник, частина продукції якого виробляється в Росії, тому ціни демократичні. Відомий широким асортиментом різноманітних сумішей, в тому числі шпаклювальних – виробляє як стартові і фінішні покриття, так і універсальні склади різних рецептур.
  • Vetonit – німецька марка, яка випускає не тільки затирочні матеріали для тріщин і фінального покриття, але і для створення рельєфній поверхні (актуально саме при фарбуванні).
  • Tikkurila – ще один європейський виробник. В асортименті шпаклівки не тільки для стін, але і для дерева (двері, віконні рами, плінтус). А також склади, які не треба шліфувати – поверхня вирівнюється сама.

Ми підготували для вас короткий матеріал про те, яка потрібна шпаклівка для стін під фарбування, – сподіваємося, він буде вам корисним. Вибір за вами, а роботу довірте нашій компанії Рембуд!

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Позвоните нам