Телефон

+38(066)-87-86-069

Напишите нам

rembudkievua@gmail.com

Мы открыты

Пн- Сб : 09am - 18.00 pm
Ремонт вторинки: на чому можна і не можна економити

Ремонт вторинки: на чому можна і не можна економити

Вторинне житло – це завжди кіт у мішку. Не всі нюанси можна оцінити одразу. Розповідаємо, як підступитися до ремонту вторинки: коли можна обмежитися косметикою, а коли краще вдатися до капітальних заходів. Ремонт вторинки: на чому можна і не можна економити.

Оцінюємо стан

Вважається, що ремонт вторинного житла витратніший за ремонт у новобудові. Насправді, судити про це можна, виходячи зі стану конкретної квартири. Якщо житлоплоща «вбита», ремонт знадобиться капітальний, що точно стане дорожчим за оздоблення нової квартири, де нічого не потрібно демонтувати. Але якщо вторинка виглядає пристойно, можна обійтися легкою косметикою, а отже, мінімальними грошовими вливаннями. Однак, ступінь «убитості» квартири не так просто визначити на око.

Ремонт вторинки

Не зайвим буде залучити для експертизи фахівців. Як мінімум сантехніка.

Уважніше з покриттям для підлоги: зовні воно може подавати надії, але якщо в квартирі присутній запах вогкості — ймовірно його джерело під підлогою. У такому випадку краще замінити верхній шар і весь «пиріг».

Зберігаємо спадщину

Якщо вам дісталася квартира з гідними паркетом та ліпниною, їх можна врятувати. Реставрація дешевша за демонтаж та заміну.

Якщо в приміщенні немає запаху вогкості, а паркет не пішов хвилями, його можна фрагментарно реставрувати, циклювати і лакувати.

ліпнина

Ліпнина та паркет доречні не лише у класичних інтер’єрних стилях. Якщо ви схиляєтеся у бік мінімалізму та сучасного дизайну, не поспішайте їх позбуватися — змішання стилів у тренді.

Упокорюємося з нерівностями

Поширена проблема старих будівель – відхилення стін по вертикалі та завалені кути. Прийдеться продиратися крізь кілька поколінь шпалер і вирівнювати бетон. Але простіше та бюджетніше змиритися з деякими нерівностями. Головне – закласти тріщини та вибоїни.

Ремонт вторинки

Не кожній стіні потрібно бути ідеальною вертикаллю, більшості досить виглядати візуально рівними. Стіни, що не стикаються з корпусними меблями, можна вирівняти лише на рівні плінтуса, щоб він щільно прилягав.

Не нехтуємо заміною проводки

Націлені на капітальний ремонт вторинного житла – будьте готові до заміни проводки. Без цієї витратної процедури можна обійтися, якщо проводка вам дісталася мідна – така ще послужить. Але розетки та вимикачі у будь-якому випадку краще змінити.

проводка

Якщо алюмінієва проводка, готуйтеся до повної заміни. Навантаження сучасних електроприладів на мережу алюмінієва проводка не потягне, її можна розглядати лише як час на один-два роки.

Не економимо на трубах

Ремонт вторинного житла практично завжди передбачає заміну труб. Звичайно, якщо будинок здався в експлуатацію в минулому десятилітті, з комунікаціями можна жити, але якщо мова про старі хрущовки, сталінки та будівлі історичного центру, труби доведеться міняти. Старі забиті сталеві труби змінюють на сучасний металопластик чи поліпропілен.

Звертайтесь у будівельну компанію  Рембуд. Ми надаємо якісні будівельні та ремонтні послуги.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Позвоните нам