Телефон

+38(098)-34-81-800

Напишите нам

rembudkievua@gmail.com

Мы открыты

Пн- Сб : 09am - 18.00 pm
Паркан для приватного будинку

Паркан для приватного будинку

Раніше, як і зараз, паркан використовувався в якості позначення своєрідною кордону своєї ділянки. З його допомогою власники заміського будинку приховували своє приватне життя від очей сторонніх людей. Сучасні паркани в приватному будинку також виконують ці функції, але разом з цим, вони є доповненням і естетичним обрамленням саду, газону навколо свого будинку, або ж просто з їх допомогою роблять акцент на якійсь певній частині ділянки. Паркан для приватного будинку.

Для того щоб зробити правильний вибір забору для заміського будинку, потрібно звертати увагу не тільки на практичну сторону, але і на естетичну. Головний критерій вибору базується на тому, щоб паркан не сильно виділявся на загальному тлі, а гармонійно вписувався в загальний дизайн і стилістику оформлення ділянки.

Паркан для приватного будинку

Види парканів

Огородження дачних будинків підрозділяються на види в відповідності зі своїм призначенням:

  • Огорожа захисного типу дозволяє сховатися від проникнення агресивних тварин і сторонніх людей. Як правило, такі паркани виготовляються з міцних матеріалів і досить високі;
  • Декоративна огорожа повністю відрізняється від першого варіанту, і виконує суто естетичну функцію;
  • Паркани від шуму і пилу виготовляються з напівпрозорого або повністю прозорого матеріалу. Вони пропускають сонячне світло на ділянку, захищаючи рослини від пилу і вітру;
  • Забір у вигляді підтримки для живоплоту. Таке огородження виконує найпростішу функцію – підтримує плетуться рослини, які і є огорожею;
  • Огорожа для позначень кордонів простору. Захисна функція в даному випадку відсутня, а конструкція служить тільки для створення меж ділянки.

Жива огорожа

Якщо на ділянці присутня жива огорожа, то це завжди прекрасно, оскільки вона додає простору особливий шарм і свіжість. Розрізняють три види живоплотів:

  • низький;
  • середній;
  • високий.

Жива огорожа на заміській ділянці

До першого варіанту відносяться зелені огорожі, що не перевищують 50 см у висоту. Ними огороджують клумби і служать вони в якості декоративного оформлення ландшафтного дизайну. Для оформлення низького живоплоту використовуються чагарники, квітучі і трав’янисті рослини.

Середня жива огорожа досягає 1,5 метрів у висоту. Для створення такої живоплоту можна висаджувати як квітучі, так і плодоносні кущі, а також деякі види карликових дерев. За допомогою неї можна відгородити одну зону ділянки від іншої, замаскувати основний паркан або ж, навпаки, доповнити його.

Високі живоплоти перевищують позначку в 1,5 метра. Тут висаджуються вже великі чагарники, або встановлюються спеціальні конструкції для висаджування поруч з ними плентаються рослин. Висока огорожа може використовуватися в якості основного огорожі від сусідської ділянки і виконувати захисну функцію.

живопліт

Обмеження щодо використання глухих парканів

У тому випадку, якщо ви вирішили повністю сховатися від сторонніх очей і встановити глухий паркан, то тут потрібно взяти до уваги, що є певні обмеження на установку глухих парканів. Глухий паркан дозволяється встановлювати тільки з боку дороги, а ось розділяти ділянки між сусідами таким огорожею можна тільки при обопільній згоді. Для зведення можуть використовуватися будь-які матеріали, але є заборона на використання колючого дроту та інших матеріалів, небезпечних для здоров’я людей. Між сусідніми ділянками висота конструкції не повинна перевищувати 2,2 м.

Монтаж забору

Для того, щоб огорожа максимально вписувалося в загальний фон приватного будинку, необхідно все ретельно продумувати. Основний паркан повинен підходити до зовнішнього вигляду будинку і гармоніювати з іншими огородженнями на ділянці. Потрібно враховувати не тільки естетичну сторону конструкції, але і її функціональність. Хвіртку бажано розміщувати навпроти входу в будинок, а ворота для в’їзду автомобіля трохи збоку, щоб транспорт не загороджував шлях до дверей будинку.

Що стосується монтажу, то тут вже треба виходити зі своїх переваг. Якщо є бажання зайнятися установкою самостійно, то потрібно досконально вивчити грунт, де планується монтаж, розмітити все місця ділянки, де планується огорожу, і, звичайно, вибрати матеріал і підрахувати вартість. В іншому випадку, можна запросити на свою ділянку досвідченого ландшафтного дизайнера. І разом підібрати ідеальний варіант, який підходить тієї або іншої ділянки.

Монтаж ви можете довірити професіоналам із БК Рембуд, ми надаємо будівельні та ремонтні послуги.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Позвоните нам